کلاس فانکشنال فیتنس در کرج

دوره های فانکشنال فیتنس، در دهه‌های اخیر، توجه به سلامت بدن و تناسب اندام در بین افراد مختلف، بسیار افزایش یافته است. همه می‌خواهند فیزیک بدنی سالم داشته باشند و برای این منظور، به دنبال راهکارهایی هستند که بتوانند بدون اتلاف زمان و انرژی، به شکلی موثر و سریع به اهداف خود در حوزه تناسب اندام برسند. یکی از راهکارهای محبوب در این زمینه، شرکت در دوره‌های کلاس فانکشنال فیتنس در کرج و زیرنظر مربی مجرب مرتضی نعمتی است. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که فانکشنال فیتنس چیست و فواید شرکت در کلاس فانکشنال فیتنس در کرج و باشگاه آتور را شرح خواهیم داد، در ادامه نیز بهترین مجموعه ورزشی را در این زمینه به شما معرفی می‌کنیم. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید تا بتوانید مسیر درست برای ایجاد هماهنگی و تعامل بین عضلات در تمام فعالیت‌های روزمره را فرا بگیرید.

فانکشنال فیتنس چیست؟

فانکشنال فیتنس به عنوان یک رویکرد نوین در حوزه تمرینات بدنی و تناسب اندام، به تمرکز بر توانایی‌های عملکردی بدن در زمینه‌های مختلف می‌پردازد. در این روش، هدف اصلی تمرینات، بهبود واکنش‌های عملکردی بدن در برابر چالش‌های روزمره است. برخلاف روش‌های سنتی که فقط به اندازه و شکل بدن توجه می‌کنند، دوره‌های فانکشنال فیتنس بر توانایی‌های واقعی بدن در انجام فعالیت‌های روزمره و ورزشی تمرکز دارد.

بر این اساس می‌توان گفت که، فانکشنال فیتنس شیوه درست استفاده از حرکات طبیعی برای بهبود تعادل، انعطاف‌پذیری، قدرت، قابلیت حرکت و استقامت بدن را به شما آموزش می‌دهد تا در فعالیت‌های روزمره زندگی کمتر دچار مشکل و آسیب شوید.

دستگاه بادی کامپوزیشن

برنامه‌های تخصصصی

مربیان مجرب

تجهیزات پیشرفته

بهترین کلاس فانکشنال فیتنس در کرج

در سال‌های اخیر به دلیل استقبال ورزشکاران و علاقه‌مندان به داشتن تناسب اندام، به ورزش فانکشنال به همین دلیل باشگاه‌های بسیاری در نقاط مختلف شهرها در زمینه برگزاری کلاس فانکشنال فیتنس فعالیت دارند. انتخاب بهترین باشگاه برای شرکت در کلاس‌های فانکشنال فیتنس به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله آنها می‌توان به نوع باشگاه، کیفیت تجهیزات و امکانات باشگاه، تجربه و تخصص مربیان، برنامه‌های آموزشی و همچنین تعرفه‌ کلاس‌ها اشاره کرد.

در این بین پیشنهاد ما ثبت نام و شرکت در کلاس فانکشنال فیتنس آتور در کرج، مجموعه ورزشی آتور است. در این باشگاه‌ دوره‌های فشرده فانکشنال فیتنس زیرنظر مرتضی نعمتی به صورت تخصصی و حرفه‌ای برگزاری می‌شود. در صورت تمایل به شرکت در مسابقات فانکشنال فیتنس می‌توانید به صورت برنامه‌ریزی در دوره‌های خاص شرکت کنید تا آمادگی لازم در این زمینه را کسب کنید.

کلاس فانکشنال فیتنس در کرج باشگاه آتور

برنامه کلاس فانکشنال فیتنس در کرج

فواید شرکت در کلاس فانکشنال فیتنس آتور در کرج

یکی از پرطرفدارترین ترندهای مورد استفاده در فیتنس، فانکشنال یا همان فانکشنال ترینینگ است که انواع سبک‌های تمرینی را شامل می‌شود. این رشته ورزشی‌ که کاملا موقعیت‌های مختلف زندگی واقعی را شبیه‌سازی کرده است تا بدن افراد مقاومت و استحکام لازم در حالت‌های مختلف را کسب کند. بنابراین فانکشنال فیتنس باعث می‌شود که بدن شما در طول عمر مفید، کمترین میزان فرسودگی را داشته باشد و همواره سلامت و سرحال به زندگی عادی خود بپردازید.

شرکت در دوره‌های فشرده فانکشنال فیتنس مزایای بسیاری برای آقایان و خانم ها دارد که برخی از این فواید عبارتند از:

  • صرفه‌جویی در زمان : با تمرکز بر تمرینات کارآمد و موثر، شرکت‌کنندگان می‌توانند در مدت زمان کوتاهی به نتایج قابل توجهی دست یابند و از صرفه‌جویی در زمان برخوردار شوند.
  • بهبود الگوهای حرکتی : افرادی که در سنین جوانی، تمرینات فانکشنال مانند شنا سوئدی، اسکات و لانگ را انجام داده باشند، در سنین میانسالی و پیری کمتر دچار مشکل در نشستن و برخاستن و حمل خریدهای روزانه خواهند شد.
  • تقویت عملکرد ورزشی در ورزشکاران : تمرینات فانکشنال فیتنس، عملکرد بدنی را بهبود می‌بخشد و توانایی‌های واقعی بدن را در برابر چالش‌های روزمره تقویت می‌کند.
  • افزایش قدرت و استقامت بدن : تمرینات فانکشنال فیتنس به تقویت قدرت و استقامت عضلات کمک می‌کند و در کارهای روزمره و ورزشی بهبود قابل ملاحظه‌ای ایجاد می‌کند.
  • بهره‌مندی از تناسب اندام : کلاس فانکشنال فیتنس در کرج، با انجام تمرینات مقاومتی، عضلات افراد رشد کرده و به عبارتی عضله‌سازی می‌شود و سطح چربی افراد کاهش پیدا می‌کند. این افراد در مدت کوتاهی به تناسب اندام رسیده و بدن آنها خوش فرم می‌شود.
  • کاهش دردهای مفصلی : افرادی که به صورت مداوم از احساس درد در نواحی از بدن، از جمله کمر، گردن، زانو و دیگر مفاصل رنج می‌برند، انجام تمرینات فانکشنال برای آنها بسیار مفید خواهد بود. تمرینات فانکشنال باعث بازیابی قدرت بدنی در افراد شده و به کاهش درد مزمن کمر، زانو، گردن و مفاصل کمک می‌کند.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان کارشناسان و مربیان آتور برای کلاس فانکشنال فیتنس در کرج بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

هدف از شرکت در کلاس فانکشنال فیتنس آتور کرج

کلاس فانکشنال فیتنس در کرج، به عنوان یک دوره آموزشی مدرن و موثر، به مدت محدودی برنامه‌ریزی می‌شود تا در آن مدت، شرکت‌کنندگان با استفاده از تمرینات فشرده، اهداف خود را در حوزه تناسب اندام بدن محقق سازند. یکی از مزیت‌های اصلی کلاس فانکشنال فیتنس آتور، فشرده‌سازی زمان آموزش است. به این معنی که در یک دوره فشرده، تمرینات متنوعی با هدف تمرکز بر واکنش‌های عملکردی بدن ارائه می‌شود و شرکت‌کنندگان در مدت زمان کوتاهی نتایج قابل توجهی را مشاهده می‌کنند.

در این دوره‌ها، در ابتدا آنالیز بدن با دستگاه کامپوزیشن انجام می‌شود تا میزان ترکیبات بدن از نظر درصد چربی، آب، عضلات، استخوان‌ها، املاح، مقدار لاغری و کمبود وزن، چاقی و اضافه وزن، شاخص توده بدنی و اندازه چربی موضعی اندام‌ های بدن مشخص شود. سپس متناسب آنها، تمرینات مورد نیاز ورزشکار برنامه‌ریزی خواهد شد تا میزان پیشرفت و دستیابی به اهدافشان را بررسی کنند.

تعرفه کلاس فانکشنال فیتنس در کرج چقدر است؟

به طور کلی تعرفه کلاس فانکشنال فیتنس در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می‌توان به موقعیت جغرافیایی، سطح تجهیزات و امکانات باشگاه، سطح تجربه و تخصص مربی، نوع دوره و تعداد جلسات کلاس اشاره کرد. جهت اطلاع از تعرفه کلاس فانکشنال فیتنس در کرج و گوهردشت حتما با باشگاه ورزشی آتور تماس بگیرید تا علاوه بر تعرفه، آدرس باشگاه در اختیار شما قرار بگیرد.

لازم به توضیح است که تعرفه کلاس فانکشنال فیتنس در کرج به گونه‌ای طبقه‌بندی شده‌اند که اغلب با بودجه شما سازگار هستند. همچنین این باشگاه دارای تجهیزات و تسهیلات بروز و کامل برای انجام تمرینات فانکشنال است و از این بابت جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

برای ثبت نام در کلاس فانکشنال فیتنس در کرج فرم زیر را پر کنید.

"*" indicates required fields

5 1 رای
امتیاز به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهید.x

به باشگاه آتور خوش آمدید

از طریق فرم زیر در کلاس‌ها ثبت نام کنید