کلاس فیتنس در کرج ؛ همراه با تعرفه

این روزها ورزش فیتنس به دلیل نیاز آمادگی جسمانی رشته های تخصصی در بین افراد مختلف جامعه در رشته‌های ورزشی متفاوت بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به همین دلیل افراد به دنبال یک کلاس فیتنس متناسب همراه با برنامه‌ریزی‌های دقیق و هدفمند هستند تا به طور موثر و بدون اتلاف وقت، به هدف خود دست یابند. کلاس فیتنس در کرج و باشگاه ورزشی آتور زیر نظر دکتر مرتضی نعمتی، برای آقایان و خانم ها از تمرینات متنوع و منحصربه‌فرد برای افراد در هر سطحی آماده ارائه خدمات است. این کلاس فیتنس در کرج شامل تمرینات هوازی، مقاومتی، و… می‌باشد.
در این مقاله همراه شما هستیم تا کلاس فیتنس در کرج را به شما معرفی کنیم و از مزایای شرکت در این کلاس به شما بگوییم. همچنین تعرفه کلاس فیتنس در کرج و باشگاه آتور، معرفی خدمات و کلاس ها، آدرس باشگاه، شماره تماس و فیتنس برای بانوان را برای شما شرح خواهیم‌داد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا راه درست ایجاد هماهنگی و تعامل بین عضلات در کلاس‌های فیتنس را برای شما ذکر کنیم.

دستگاه بادی کامپوزیشن

برنامه‌های تخصصصی

مربیان مجرب

تجهیزات پیشرفته

دوره های فیتنس در کرج شامل چه بخش هایی می شود؟

این قسمت از مقاله به پاسخ سوال دوره های فیتنس شامل چه بخش هایی می شود؟ می‌پردازد. کلاس فیتنس شامل بخش‌های مختلفی از تمرینات و فعالیت‌های بدنی است که این تمرینات باتوجه‌ به آمادگی جسمانی رشته های تخصصی و فرد مورد نظر، متفاوت است. این بخش‌ها می‌تواند شامل تمرینات هوازی، تمرینات کاردیو، تمرینات مقاومتی، تمرینات اصطکاکی، تمرینات انعطاف‌پذیری و تمرینات تعادل باشد. کلاس کراس فیت در کرج زیر نظر دکتر مرتضی نعمتی تمامی این بخش‌ها را شامل می‌شود و همچنین شما را برای مسابقات جهانی فیتنس نیز آماده می‌کند.
مهم‌ترین ارتباط بین برنامه تئوری و هدف شما از ورزش فیتنس، کار عملی شما است. مربی‌های باشگاه آتور در تمامی مراحل همراه شما هستند تا هم به درک تئوری برسید و تمامی آن را در عمل پیاده کنید. این کار شما را بدون اتلاف وقت به هدف مورد نظر برای ثبت‌نام در کلاس فیتنس در کرج می‌رساند.

تعرفه کلاس‌ فیتنس در کرج همراه با معرفی خدمات

کلاس های باشگاه آتور برای آقایان و خانم ها در دسترس است و یک باشگاه ورزشی مدرن و مجهز همراه با امکانات و خدمات متنوع برای افراد علاقه‌مند به ثبت‌نام در کلاس فیتنس در کرج می‌باشد. این باشگاه دارای محیطی بسیار دوستانه و حرفه‌ای است و به افراد بهبود وضعیت فیزیکی در سریع‌ترین زمان را ارائه می‌دهد.
باشگاه آتور در نوع عمومی و خصوصی آماده ارائه خدمات به ورزشکاران و افراد عادی است. شهریه ماهانه کلاس‌های عمومی هشتصد هزار تومان است. خود کلاس‌های خصوصی نیز به دو بخش خصوصی و نیمه‌خصوصی تقسیم می‌شود و کلاس‌های نیمه‌خصوصی، بالای سه نفر عضو داشته و شهریه آن یک میلیون و پانصد هزار تومان است. کلاس‌های خصوصی نیز شامل کلاس‌های دونفره با شهریه دو میلیون تومان و کلاس‌های تک نفره با شهریه چهار میلیون تومان است. تمامی کلاس‌های خصوصی شامل ۱۰ جلسه در ماه، که شامل تست بادی کامپوزیشن و نوشیدنی نیز هست.
قابل‌ذکر است که ورزش فیتنس در گوهردشت کرج، به‌ندرت شامل کلاس‌های خصوصی است و هزینه آنالیز سالیانه برای ورزشکاران عضو باشگاه سیصد هزار تومان و هزینه آنالیز آزاد، چهارصد هزار تومان هزینه دارد.

ثبت نام کلاس فیتنس در کرج و باشگاه آتور

برنامه کلاس فیتنس در کرج

مزایای شرکت در کلاس‌های فیتنس در کرج و باشگاه آتور

بدون شک شرکت در کلاس‌های فیتنس معتبر زیر نظر مربیان حرفه‌ای و مجرب، دارای مزایای زیادی است که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • افزایش سطح فعالیت بدنی: شرکت در کلاس‌ فیتنس کرج باعث افزایش سطح فعالیت بدنی و تقویت عضلات می‌شود.
 • کاهش وزن: فعالیت‌های بدنی در کلاس‌های فیتنس باعث سوزاندن کالری و در نهایت کاهش وزن شما می‌شود.
 • بهبود سلامت قلب: فعالیت‌های بدنی در کلاس‌های فیتنس در کرج، باعث بهبود سلامت قلب و عروق شما می‌شود.
 • افزایش انرژی: شرکت در کلاس‌های فیتنس باعث افزایش انرژی، بهبود روحیه و تخلیه انرژی‌های منفی شما می‌شود.
 • ارتقای تعامل اجتماعی: با شرکت در کلاس‌های فیتنس شما با افراد جدیدی آشنا می‌شوید که این اتفاق، باعث ارتقای تعامل اجتماعی و افزایش روابط اجتماعی شما می‌شود.
 • بهبود اعتمادبه‌نفس: فعالیت‌های بدنی در کلاس‌های فیتنس باعث افزایش اعتمادبه‌نفس شما می‌شود.
 • تقویت دستگاه ایمنی: فعالیت‌های بدنی در کلاس‌های فیتنس در کرج باعث تقویت و بالا رفتن دستگاه ایمنی بدن شما می‌شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان با مربیان آتور برای کلاس فیتنس در کرج بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجزای کلیدی آموزش در کلاس های فیتنس چیست؟

بخش عملی آموزش مربیان، قسمت بزرگی از فرایند است که باعث یادگیری مهارت‌های جدید می‌شود. یک مربی حرفه‌ای، برای ورزشکاران خود سه مرحله زیر را در نظر می‌گیرد که تمامی این مراحل در باشگاه آتور موجود هستند.

 1. بررسی تناسب‌اندام: ارزیابی سطح سلامت فعلی ورزشکار، بخش مهمی از آموزش خصوصی است. ورزشکاران یاد می‌گیرند که چگونه سطوح تمرین عملی را متناسب با اندام خود، ارزیابی کنند و سپس برای ایجاد برنامه‌های تناسب‌اندام شخصی استفاده می‌شود.
 2. ایجاد یک برنامه تمرینی: ایجاد برنامه‌های تمرینی شخصی یک مهارت اساسی است. مربیان شخصی باید بتوانند برنامه‌های تمرینی متناسب با سطح تناسب‌اندام، نیازها و محدودیت‌های حرکتی ورزشکاران خود را تنظیم کنند.
 3. بهترین راه برای ورزش کردن: اطمینان از ایمنی باشگاه و سطح ورزشکاران، برای دانستن روش صحیح انجام تمرینات بسیار ضروری است. این روش‌ها توسط مربیان به ورزشکاران از طریق آموزش عملی برای تمرین اصلی، ارائه می‌شود.

موارد که در قسمت بالا توضیح دادیم، تماماً در کلاس فیتنس در کرج و باشگاه آتور موجود هستند و به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر باشگاه دیگری را انتخاب کردید، حتماً موارد بالا و کارت مربی را بررسی نمایید تا از مشکلات احتمالی پیشگیری کنید.

تمرینات هوازی در کلاس فیتنس در کرج

تمرینات هوازی که به‌عنوان فعالیت استقامتی نیز شناخته می‌شود، هسته اصلی اکثر برنامه‌های تمرینی تناسب‌اندام است. تمرینات هوازی باعث می‌شود که شما سریع‌تر و عمیق‌تر نفس بکشید. تنفس باعث افزایش میزان اکسیژن در خون می‌شود و در نتیجه، ضربان قلب سریع‌تر می‌شود که جریان خون بیشتری را به ماهیچه‌ها و به ریه‌ها می‌فرستد. تمرینات هوازی شامل هر نوع فعالیت بدنی است که ضربان قلب را افزایش می‌دهد، مانند:

 • پیاده‌روی
 • دویدن
 • دوچرخه‌سواری
 • شنا کردن
 • رقصیدن

برای اکثر بزرگسالان سالم، وزارت بهداشت حداقل 150 دقیقه فعالیت هوازی متوسط یا 75 دقیقه فعالیت هوازی شدید در هفته یا ترکیبی از فعالیت متوسط و شدید را توصیه می‌کند. در باشگاه آتور، مربی‌ها باتوجه‌به هر ورزشکار، این تمرین را در طول هفته پخش می‌کنند.همچنین این تمرین برای کاهش وزن یا حفظ وزن شما بسیار موثر است.

تمرینات هوازی کلاس های فیتنس در کرج

تمرینات تعادل و انعطاف‌پذیری در کلاس فیتنس در کرج

در باشگاه آتور استان البرز، تمرینات تعادل و انعطاف‌پذیری به‌صورت جداگانه و یا در کنار تمرینات دیگری مانند بدنسازی و کاردیو، قابل‌انجام هستند.
تمرینات تعادلی می‌توانند به شما در حفظ تعادل کمک کنند. باتوجه‌به برنامه شما، این تمرین می‌تواند به ثابت نگه‌داشتن ماهیچه‌های اصلی کمک کند و باعث شود تا مدت طولانی‌تری روی یک پا بایستید تا ثبات خود را بهبود ببخشید.
تمرینات انعطاف‌پذیری نیز بخش مهمی از فیتنس است. تمرینات انعطاف‌پذیری را هر مربی در کلاس فیتنس در کرج و باشگاه آتور باتوجه‌به هر فرد، آماده می‌کند. این تمرین به شما در دامنه حرکتی مفاصل کمک کرده و وضعیت کشش بدن را بهتر می‌کند. همچنین می‌تواند به کاهش استرس کمک می‌کند.

اطلاعات باشگاه آتور

کلاس فیتنس در گوهردشت کرج و مجموعه آتور، یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین باشگاه‌های ورزشی در استان البرز است. این باشگاه دارای تجهیزات و تسهیلات مدرن برای تمرینات ورزشی است و انواع فعالیت‌های ورزشی از جمله بدنسازی، کاردیو، تناسب‌اندام، پیلاتس، یوگا و اسپینینگ را ارائه می‌دهد. همچنین باشگاه آتور کرج دارای مربیان حرفه‌ای و مجرب است که به شما در تمام فعالیت‌های ورزشی (تئوری، آموزشی و عملی) کمک می‌کنند. این باشگاه همچنین برگزارکننده دوره‌های آموزشی و هم‌اندیشی‌های مختلف در حوزه‌های بهداشت، تغذیه و ورزش است و شما را برای مسابقات جهانی فیتنس نیز آماده می‌کند.
این باشگاه فقط برای آقایان نیست و فیتنس برای بانوان را همراه با مربی‌های حرفه‌ای، برجسته و مطرح کشور زیر نظر دکتر نعمتی ارائه می‌دهد.

آدرس باشگاه آتور: استان البرز، کرج، گوهردشت، خیابان سیزدهم غربی (فاز 2)، پلاک 141

شماره تماس: 09127060450

آدرس ایمیل: info@mortezanemati.com

 

سخن پایانی

این مقاله به موضوع کلاس فیتنس در کرج و تعرفه‌های آن پرداخت. باشگاه آتور با تیم مجرب و حرفه‌ای از مربیان و تجهیزات ورزشی مدرن، آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان در حوزه فیتنس، بدنسازی و سلامتی است. این باشگاه با ارائه تمرینات تعادل، انعطاف‌پذیری، بدنسازی و کاردیو، به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن به هدف خود، در کمترین زمان، در حوزه سلامتی و ورزشی دست یابید.
امیدواریم که با مطالعه این مقاله، اطلاعات کافی در مورد کلاس‌های فیتنس، تعرفه کلاس‌ها، اطلاعات باشگاه (راه‌های ارتباطی)، مزایا و جزئیات مربیان و تمرینات را به شما داده باشیم و بتوانید از این مقاله برای بهبود عملکرد بدن خود در حوزه فیتنس استفاده کنید. همچنین باشگاه آتور را می‌توانید در شبکه اجتماعی اینستاگرام، دنبال نمایید و از جدیدترین خبرها مطلع شوید.

برای ثبت نام کلاس فیتنس در کرج زیر را پر کنید.

"*" indicates required fields

0 0 آراء
امتیاز به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهید.x

به باشگاه آتور خوش آمدید

از طریق فرم زیر در کلاس‌ها ثبت نام کنید