دکتر مرتضی نعمتی

کارشناس ارشد بیومکانیک ورزشی و مدیریت ورزشی

دکتر مرتضی نعمتی متخصص رشته بیومکانیک ورزشی از دانشگاه خوارزمی است و دان پنج ورزش‌های رزمی را در کیک بوکسینگ را دارد و به عنوان مربی رسمی فدراسیون در رشته بدنسازی، آمادگی جسمانی، و توانبخشی فعالیت دارد. مرتضی نعمتی در حوزه بدنسازی حرفه‌ای، تناسب اندام و مدلینگ، آمادگی جسمانی پیشرفته در رده های سنی نوجوان، بزرگسال، سالمند، افراد آسیب دیده و نیازمند توانبخشی، دیسک کمر، و جراحی رباط زانو و سایر آسیب های حرکتی فعالیت می‌کند. دکتر نعمتی با ارائه برنامه‌های ورزشی در سطح حرفه‌ای مخصوص ورزشکاران، به ارتقاء سطح سلامت و عملکرد فیزیکی افراد می پردازد.

زندگی نامه

مرتضی نعمتی متولد ۱۱ بهمن ۶۷ است. از دوران کودکی و نوجوانی، به ورزش علاقمند بود و با تجربه ورزش‌های مختلف از جمله ژیمناستیک، بسکتبال، فوتبال و ورزش‌های رزمی، در نهایت به رشته رزمی (کیک بوکسینگ) جذب شد و دان پنج ورزش‌های رزمی را کسب کرد.

در دوران دانشجویی، مرتضی نعمتی تصمیم به تحصیل در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرفته و در مقطع کارشناسی به عنوان یک دانشجوی ممتاز و استعداد درخشان شناخته شده است. ایشان از دلایل تغییر رشته از مهندسی کامپیوتر به تربیت بدنی و علوم ورزشی دلایلی را برشمرده است مانند: علاقه فراوان به ورزش و استقبال از شیوه تدریس و مربیگری یکی از مربیان با تخصص در زمینه تربیت بدنی و علوم ورزشی. مقطع کارشناسی ارشد را در رشته بیومکانیک ورزشی در دانشگاه خوارزمی ادامه داد و همزمان تصمیم به راه‌اندازی یک سانس آمادگی جسمانی پیشرفته در شهر کرج گرفت که با استقبال فراوان ورزشکاران، ایشان را ترغیب به تأسیس باشگاه ورزشی آتور کرد.

هدف دکتر مرتضی نعمتی از تأسیس باشگاه “آتور” ارائه ورزش سلامت محورِ آمادگی جسمانی با رعایت اصول بیومکانیکی برای افرادی است که به دنبال ورزش تندرستی هستند. ایشان با بهره‌گیری از مفاهیم بیومکانیک و علم ورزش، به ارائه ورزشی که فواید آن حداکثر و آسیب آن حداقل باشد، می پردازد.

مرتضی نعمتی در باشگاه آتور و شهر کرج، با نوآوری و استفاده از جدیدترین متدهای مدیریتی و تمرینات علمی ورزشی، به ارائه خدمات بهتر و موثر به ورزشکاران مشغول است و این وبسایت توسط ایشان راه اندازی شده تا در راستای ارتقا سلامت جسمانی افراد جامعه قدمی هرچند کوچک بردارد و ایشان نظارت کاملی بر مطالب علمی منتشر شده در وبسایت و مجله تندرستی آتور دارد.

تحصیلات

  • کارشناسی: رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه خوارزمی
  • کارشناسی ارشد: بیومکانیک ورزشی، دانشگاه خوارزمی
  • کارشناسی ارشد: مدیریت ورزشی
  • دکتری : مدیریت کسب و کار

گواهی نامه ها

  • گواهی نامه مربی رسمی فدراسیون در رشته بدنسازی
  • گواهی نامه مربی رسمی فدراسیون در رشته آمادگی جسمانی
  • گواهی نامه مربی رسمی فدراسیون در رشته توانبخشی

دستاوردها

  • دان پنج ورزش‌های رزمی در کیک بوکسینگ
  • تأسیس باشگاه آمادگی جسمانی “آتور” با هدف ارائه ورزش سلامت محور
  • نویسنده کتاب “کاربرد بیومکانیک در ورزش”

گالری تصاویر

به باشگاه آتور خوش آمدید

از طریق فرم زیر در کلاس‌ها ثبت نام کنید