سوالات متداول

در این باشگاه، ورزش آمادگی جسمانی بر اساس علم بیومکانیک و متدهای روز دنیا ارائه می شود. همچنین آنالیز ورزشکاران به وسیله دستگاه و نرم افزار بادی کامپوزیش آنالایزر، دوره ای صورت می پذیرد.

در باشگاه ورزشی آتور، کلاس های آمادگی جسمانی متناسب با سن و سطح آمادگی جسمانی افراد، از ۱۵ سال به بالا پذیریش میکنیم

به دو صورت کلاس ها برگزار می شود. یکی از پکیج ها شامل ۱۲ جلسه در ماه می شود که شهریه ماهانه آن ۹۰۰ هزار تومان است و پکیج دیگر هم که شامل ۲۴ جلسه در ماه است هزینه ای معادل یک میلیون و دویست هزار تومان درماه دارد.

کلاس های حضوری و کلاسهای آفلاین غیرحضوری داریم. کلاسهای آفلاین به این صورت هست که به ورزشکاران برنامه ورزشی همراه با کلیپ اجرایی ارائه می کنیم.

روز های زوج : ۷:۳۰ الی ۸:۳۰ صبح — عصرها ۱۵ الی ۲۳

روز های فرد : عصر ها ۱۸ الی ۲۲

مابقی ساعات به برگزاری کلاسهای خصوصی اختصاص دارد.

در باشگاه آتور، برای بانوان فقط آنالیز با دستگاه بادی کامپوزیشن آنالایزر انجام میشود و کلاسهای ورزشی نداریم.

ارائه تمرینات زیر نظر دکترمرتضی نعمتی متخصص بیومکانیک ورزشی انجام میشود. این تمرینات بر پایه علم بیومکانیک ورزشی طراحی میشوند و مناسب ورزشکاران مصدوم، سالمندان، افراد مبتلا به کمردرد و زانو درد، افرادی که انواع عمل های جراحی زانو ، کمر و سایر مفاصل و اندام ها را انجام داده اند، است.

در باشگاه، یکی از مهمترین بخش کار ما، ارائه آمادگی جسمانی و بدنسازی تخصصی سایر رشته های ورزشی میباشد و ورزشکاران محترم می توانند تمرینات تخصصی متناسب با رشته ورزشی خود را پیگیری کنند.

آدرس باشگاه :استان البرز، کرج، گوهردشت، خیابان سیزدهم غربی (فاز 2)، پلاک 141، باشگاه آمادگی جسمانی آتور

سوالات رایج درمورد باشگاه آتور در کرج

به باشگاه آتور خوش آمدید

از طریق فرم زیر در کلاس‌ها ثبت نام کنید