کلاس های باشگاه آتور

باشگاه ورزشی آتور یکی از بهترین و مجهزترین مجموعه‌ها در کرج و استان البرز است که انواع مختلف کلاس‌های ورزشی مناسب با افراد مختلف را ارائه می‌دهد. آیا شما هم از آن دسته از افراد هستید که نیاز به ثبت نام در باشگاه برای توانبخشی و یا رسیدن به تناسب اندام دلخواه خود را دارید؟ در ادامه با ما همراه بمانید تا با باشگاه ، کلاس های باشگاه آتور و خدمات آن آشنا شوید.

کلاس کراس فیت

کراس‌فیت یک روش تمرینی چندجانبه است که از ترکیب عناصر مختلفی از جمله تمرین‌های قدرتی، تمرین‌های هوازی است.

کلاس فانکشنال فیتنس

ورزش فانکشنال فیتنس یک روش تمرینی است که تمرکز خود را بر تقویت و بهبود توانایی‌های عملی بدن در فعالیت‌های روزمره می‌گذارد.

کلاس تی آر ایکس

ورزش TRX یک روش تمرینی منحصر به فرد است که از تجهیزات وسایل ساده‌ای به نام “TRX Suspension Trainer” استفاده می‌کند.

 

کلاس آمادگی جسمانی

ورزش آمادگی جسمانی یک روش تمرینی است که به تقویت و بهبود ابعاد مختلف سلامت و قابلیت‌های فیزیکی بدن اهمیت می‌دهد.

کلاس ورزش توانبخشی

هدف از کلاس  توانبخشی ورزشی باز گرداندن ورزشکار پس از اقدامات پزشکی به سطحی از آمادگی است که قبل از آسیب و صدمه ورزشی داشته است.

آشنایی با کلاس‌های باشگاه آتور

آشنایی با کلاس های باشگاه آتور
معرفی کلاس های کلوپ ورزش آتور در کرج و گوهردشت

بهتر است تا معرفی باشگاه آتور را با اطلاع رسانی درباره کلاس های باشگاه آغاز کنیم. مانند بسیاری از باشگاه‌های ورزشی در سراسر کشور، انواع مختلفی از کلاس‌ها در این باشگاه وجود دارند که به صورت تخصصی به ایجاد تناسب اندام ایده آل کمک می‌کنند. البته برای تمامی این کلاس‌ها مربیان مجرب و کارآزموده وجود دارند که بهترین کمک را به شما در روال کاهش و افزایش وزن به همراه توانبخشی خواهند کرد‌. کلاس‌ های باشگاه آتور عبارتند از:

  • فانکشنال فیتنس: کلاس باشگاه فانکشنال فیتنس یکی از انواع رشته‌های ورزشی است که به شما کمک می‌کند تقویت عضلانی را با استفاده از حرکات ترکیبی و چند محوره داشته باشید.
  • کراس فیت: تمرینات در کلاس کراس فیت باعث آمادگی جسمانی در همه زمینه‌ها می‌شود که به همراه ارائه برنامه غذایی می‌تواند بهترین انتخاب برای تناسب اندام باشد‌.
  • کلاس‌های TRX: این رشته درواقع همان تمرینات بر اساس وزن بدن است که توسط طناب TRX متصل بر سقف انجام می‌شود. تی آر ایکس برای کاهش وزن و افزایش توده عضلانی بسیار موثر است.
  • آمادگی جسمانی: کلاس های باشگاه آمادگی جسمانی برای هر سن و جنسیت بسیار مناسب است و همان‌طور که از نام آن پیداست با استفاده ارائه برنامه تمرینی موثر باعث بالا رفتن آمادگی جسمانی بدن خواهد شد.
  • توانبخشی: مناسب برای افراد سالمند یا دارای محدودیت حرکتی است که باعث ارتقاء کیفیت زندگی آن‌ها شده و به قوی‌تر شدن بدن کمک می‌کند.

شما می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان ما و گرفتن مشاوره تخصصی، در کلاس مناسب خود ثبت نام کنید.

مزایای شرکت در کلاس های باشگاه آتور

حال بعد از معرفی خدمات و کلاس ها نیاز است بدانیم که مزایای باشگاه آتور نسبت به بقیه باشگاه چیست و چرا باید این مجموعه ورزشی را برای سلامت و تناسب اندام ایده آل انتخاب کنیم‌.

مجهز بودن باشگاه

باشگاه آتور در کرج

کلاس های باشگاه آتور همگی از وسایل و تجهیزات عالی بهره می‌برند تا شما تمامی امکانات برای هر نوع کلاسی که را در اختیار داشته باشید. تجهیزات آتور یکی از مهم‌ترین دلایل برای شرکت در کلاس‌های این باشگاه است‌.

اسکن ماهانه بدن

در باشگاه آتور ماهانه تحلیل ساختار بدن با دستگاه کامپوزیشن انجام می‌شود. این بدان معناست که شما می‌توانید ابتدا با استفاده از دستگاه بادی آنالیز رشته ورزشی مناسب خود را انتخاب کرده و سپس اسکن ماهانه بدن را برای مشاهده پیشرفت خود در این رشته داشته باشید.

دارای خدمات غیر حضوری

اگر فرصت شرکت در کلاس های باشگاه به صورت حضوری را ندارید، خدمات غیر حضوری باشگاه آتور می‌تواند بهترین انتخاب باشند. شما می‌توانید پکیج‌های مختلف را برای خود سفارش داده و تناسب اندام را از خانه دنبال کنید.

استفاده از مجموعه ورزشی برای تمامی افراد

یکی از مهم‌ترین مزایای باشگاه ورزشی آتور، استفاده از کلاس‌های ورزشی برای تمامی افراد حتی سالمندان و کسانی است که دارای محدودیت حرکتی هستند. بهترین باشگاه ورزشی، توانبخشی در کرج آتور این امکان را نیز فراهم کرده است.

ارائه برنامه‌های تخصصی

معرفی کلاسهای ورزشی در گوهردشت

برای تمامی افرادی که در کلاس های باشگاه آتور شرکت می‌کنند، برنامه‌های منحصربه‌فرد مناسب با بدن و سن ارائه می‌شود که باعث اثربخشی زیاد بوده و تمرکز بر روی سلامت و تناسب اندام به صورت صحیح دارد.

ساعات کاری باشگاه آتور به چه صورت است؟

آگاهی از ساعت کاری باشگاه یکی از دغدغه‌های افرادی است که علاقه به ثبت نام در این باشگاه دارند و دوست دارند در ساعات مورد علاقه خود در کلاس‌ها شرکت کنند. باشگاه ورزشی آتور اهمیت انعطاف پذیری در دنیای پرشتاب امروز را می‌شناسد، به همین دلیل است که مزایای ارزشمند ساعات کاری منعطف را برای مراجعان خود ارائه می‌دهد.

 این رویکرد آینده‌نگر برای برنامه‌ریزی کاری نه تنها تعادل سالم‌تری بین ورزش و زندگی ایجاد می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا با خاطری آسوده در کلاس‌ها شرکت کرده و یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید. از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6 صبح الی 23 تمامی کلاس‌ها دایر بوده و ورزشکاران می‌توانند از میان آن‌ها ساعت مناسب خود را انتخاب کرده و در کلاس شرکت کنند. پس اگر کارمند هستید نگران شرکت در کلاس‌های باشگاه نباشید.

سخن پایانی

کلاس های باشگاه آتور ترکیبی از فعالیت‌هایی برای تناسب اندام و تقویت توده عضلانی بدن و کم شدن توده چربی است که این به سلامت افراد در تمامی سال‌های زندگی کمک خواهد کرد. شما می‌توانید انواع مختلف کلاس متناسب با بدن خود را انتخاب کرده و در آن‌ شرکت کنید.

این باشگاه همچنین دارای تجهیزات با کیفیت و عالی است که به همراه مربیان مجرب و کارآزموده به شما این اجازه را می‌دهد تا بدنی بسیار سالم داشته باشید. تست ماهانه از بدن و بررسی توده بدنی به شما نشان می‌دهد که تلاش ورزشی تا چه اندازه موفق بوده است. البته خدمات غیر حضوری به همراه ساعات کاری متنوع، این باشگاه را برای تمامی اقشار مناسب کرده است.

سوالات متداول

باشگاه آتور هم برای آقایان و هم بانوان خدمات خود را ارائه می‌دهد.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از باشگاه آتور ثبت نام در کلاس‌های غیر حضوری است که زیر نظر مربی بوده و با ارائه برنامه غذایی و ورزشی شما را به تناسب اندام در منزل می‌رساند.

0 0 آراء
امتیاز به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهید.x