خدمات غیرحضوری باشگاه آتور

خدمات غیرحضوری باشگاه آتور به عنوان یک راهکار مناسب برای ارائه خدمات و تمرینات ورزشی به افراد آسیب دیده و بیمار بدون نیاز به حضور حقیقی در مجموعه‌های ورزشی به شمار می‌رود. این نوع خدمات با استفاده از فناوری و ابزارهای مختلف، به ورزشکاران و متقاضیان امکان می‌دهد تا برنامه‌های ورزشی را در منزل یا در محیط محدود دیگری دنبال کنند. در این مقاله به شما خواهیم گفت که این خدمات مناسب چه افرادی؟ و نحوه دریافت مشاوره ورزشی و پشتیبانی از آنها چگونه است؟، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه شوید.

دستگاه بادی کامپوزیشن

برنامه‌های تخصصصی

مربیان مجرب

تجهیزات پیشرفته

رایج‌ترین خدمات غیرحضوری و آنلاین باشگاه‌ ورزشی آتور

خدمات غیرحضوری باشگاه آتور به افراد آسیب دیده اغلب به صورت آنلاین ارائه می‌شود که با توجه به رشد تکنولوژی و گسترش استفاده فناوری اطلاعات و اینترنت این نیاز مرتفع است. این نوع خدمات با استفاده از فناوری و ابزارهای مختلف، به مشتریان امکان می‌دهد تا برنامه‌های ورزشی را در خانه یا در محیط محدود دیگری دنبال کنند. در ادامه شما را با تعدادی از خدمات ورزشی غیرحضوری باشگاه‌ها آشنا خواهیم کرد.

ارائه برنامه‌های تمرینی آنلاین

باشگاه‌های ورزشی می‌توانند برنامه‌های تمرینی آماده را به صورت آنلاین در اختیار ورزشکاران و افراد آسیب دیده متقاضی قرار دهند. این برنامه‌ها می‌توانند شامل ویدئوهای تمرینی، آموزش و راهنمایی‌های تمرینات، برنامه‌های تمرینی سفارشی و تمرینات تعاملی باشند.

برگزاری کلاس‌های آنلاین

باشگاه‌های ورزشی می‌توانند کلاس‌های ورزشی آنلاین را برگزار کنند. این کلاس‌ها می‌توانند شامل کلاس‌های یوگا، پیلاتس، تای بو، حرکات توانبخشی و سایر رشته‌های ورزشی باشند که توسط مربیان مجرب برگزار می‌شوند.

برنامه‌های تغذیه

باشگاه‌های ورزشی می‌توانند برنامه‌های تغذیه سفارشی را به صورت آنلاین ارائه دهند. ارائه برنامه غذایی  اغلب توسط متخصصان تغذیه تهیه می‌شود و شامل رژیم‌های غذایی، برنامه‌های کاهش وزن یا افزایش وزن و مشاوره تغذیه هستند.

ارتباط با مربیان

ورزشکاران و متقاضیان خدمات غیرحضوری ورزشی از جمله افراد آسیب دیده و نیاز به توانبخشی، می‌توانند از طریق پلتفرم‌های آنلاین با مربیان در ارتباط باشند. این ارتباط می‌تواند شامل خدمات پشتیبانی شامل مشاوره‌های تمرینی، راهنمایی‌های تغذیه، معرفی پکیج ها و پاسخ به سوالات و نیازهای ورزشی آنها باشد.

ارائه محتوای آموزشی آفلاین

باشگاه‌های ورزشی می‌توانند محتوای آموزشی و خدمات ورزشی آفلاین خود را مانند ویدئوهای آموزشی، مقالات و راهنماهای تمرینی را در وب سایت یا شبکه‌های اجتماعی قرار دهند. این محتواها به ورزشکاران کمک می‌کند تا در خانه به صورت مستقل ورزش کنند و از راهنمایی‌های تخصصی بهره‌مند شوند.

توجه داشته باشید که خدمات غیرحضوری باشگاه آتور ورزشی ممکن است بسته به باشگاه ورزشی مورد نظر و منطقه جغرافیایی متفاوت باشد. برخی از باشگاه‌های ورزشی مانند باشگاه آتور ممکن است تعداد خدمات بیشتری را ارائه دهند. بهتر است با باشگاه آتور با تجهیزات تمرینی مجهز تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری درباره جزئیات خدمات غیرحضوری که ارائه می‌دهند، کسب کنید.

نحوه ارائه خدمات غیرحضوری باشگاه آتور

امروزه افرادی بسیاری به دلایل مختلف به دنبال دریافت خدمات غیرحضوری و آنلاین باشگاه‌های ورزشی تخصصی هستند تا علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، بتوانند در یک محیط خصوصی و به صورت انفرادی تمرینات ورزشی خود را انجام دهند. در خدمات غیرحضوری باشگاه آتور نیازی به استفاده از دستگاه‌های خیلی پیشرفته ورزشی نخواهید داشت بلکه با یک برنامه تمرینی ساده و تجهیزات مناسب با شرایط جسمی و روحی شما می‌توانید به اهداف ورزشی خود برسید. البته توجه داشته باشید که خدمات غیرحضوری باشگاه و اجرای تمرینات زیر نظر مربی حرفه‌ای در منزل انجام می‌شود و در هر ساعت از شبانه‌روز از شما پشتیبانی خواهند کرد.

همچنین هنگام استفاده خدمات ورزشی آفلاین و آنلاین (غیرحضوری)، مربیان علاوه بر برنامه تمرینی ویژه، ارائه برنامه غذایی را نیز در اولویت دارند.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد خدمات غیرحضوری باشگاه آتور بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

خدمات غیرحضوری و آنلاین باشگاه ورزشی مناسب چه افرادی است؟

به طور کلی خدمات غیرحضوری و آنلاین باشگاه ورزشی مناسب افرادی است که توانایی جسمی و حرکتی یا زمان کافی برای حضور مداوم در باشگاه را ندارند. بر این اساس طبق یک طبقه‌بندی کلی، افراد نیازمند به دریافت خدمات غیرحضوری باشگاه آتور به پنج دسته زیر تقسیم می‌شوند.

1. افراد بیمار و آسیب‌دیده

گروه یک (Sickness) شامل افرادی که دچار بیماری یا آسیب دیدگی هستند. این افراد به دلیل ابتلا به بیماری‌های زمینه‌ای مانند قلبی و عروقی، دیابت، کبد چرب، صرع و غیره نمی‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند. همچنین خانم‌های باردار و شیرده، افرادی که دچار آسیب‌های اسکلتی و عضلانی هستند مثل دیسک کمر و جراحی زانو و غیره و همچنین افراد مبتلا به بیماریهای مادرزادی هستند مانند CP برای شرکت در کلاس‌های غیرحضوری باشگاه گزینه مناسبی هستند. این افراد با گذراندن دوره های توانبخشی می‌توانند بخشی از محدودیت جسمی و حرکتی خود را بهبود ببخشند.

2. افراد سالم و کم تحرک

گروه دوم را افراد سالم و تندرستی (Health) که هیچ بیماری زمینه‌ای ندارند ولی به دلایل فردی مانند نداشتن وقت کافی، کم تحرک هستند و ورزش نمی‌کنند.

3. افراد علاقه‌مند به ورزش

یک دسته از افراد (Wellness) هستند که به باشگاه برای انجام تمرینات ورزشی نمی‌روند اما به صورت نامنظم و تفریحی ورزش می‌کنند. این افراد به دلیل علاقه‌ای که به ورزش دارند به صورت پراکنده در برنامه کوهنوردی و پیاده‌روی شرکت می‌کنند. پس بهتر است این افراد برای انجام تمرینات مناسب زیر نظر مربی از خدمات غیرحضوری باشگاه آتور استفاده کنند.

4. افراد فیتنس کار

فیتنس حالتی از سلامت و تندرستی است که از طریق تنظیم تغذیه مناسب و حرکات ریتمیک و آکروباییک در افراد توانایی انجام فعالیت‌های ورزشی، شغلی و کارهای روزانه ایجاد می‌شود. این دسته از افراد به صورت مرتب و منظم در باشگاه ورزشی و زیر نظر مربی تمرین می‌کنند و گاهی لازم است به خدمات غیرحضوری و آنلاین در شرایط خاص اعم از مسابقات، نیاز داشته باشند.

5. کراس فیتنس

افرادی که از مرزهای آمادگی جسمانی عبور کرده‌اند و فرا فیتنس شده‌اند و در حیطه کراس فیتنس فعالیت دارند، برای افزایش توانایی کلی بدن خود از نظر قدرت تحمل، استقامت، انعطاف‌پذیری، سرعت، هماهنگی و تعادل باید از خدمات غیرحضوری باشگاه نیز استفاده کنند. در این برنامه‌های تمرینی، حرکات ژیمناستیک، وزنه‌برداری، تمرینات اینتروال شدت بالا، هوازی، تمرین سرعت و استقامت، نیز لحاظ می‌شود.

در صورتی که جزو این دسته از افراد هستید و نیاز به دریافت برنامه تمرینی مناسب دارید، با شماره تماس و آدرس باشگاه ورزشی آتور ارتباط بگیرید. در این باشگاه گروه‌های یک، چهار و پنج پذیرش می‌شوند و می‌توانند تمرین لازم را دریافت کنند. لازم به ذکر است جهت آشنایی با کلاس های باشگاه آتور کلیک کنید.

پکیج های خدمات غیرحضوری باشگاه آتور

پکیج پایه

399.000 تومان

ماهانه (صورت حساب ماهانه)
تعهد 12 ماهه

این پکیج به شما امکان میدهد که در هفته 4
جلسه به کلاس ها دسترسی داشته باشید

4 x دسترسی در هفته

+ دسترسی نامحدود ایروبیک

برنامه آموزشی فردی
مکمل غذایی + برنامه غذایی
اسکن ماهانه بدن
گارانتی پشتیبانی

پکیج حرفه ای اقتصادی

599.000 تومان

ماهانه (صورت حساب ماهانه)
تعهد 12 ماهه

این پکیج به شما امکان میدهد که در هفته 3جلسه به کلاس ها دسترسی داشته باشید

3 x دسترسی در هفته

+ دسترسی نامحدود ایروبیک

برنامه آموزش فردی
مکمل غذایی پروتینی
اسکن ماهانه بدن
گارانتی پشتیبانی

پکیج VIP

999.000 تومان

ماهانه (صورت حساب ماهانه)
تعهد 12 ماهه

این پکیج به شما امکان میدهد که در هفته 2 جلسه به کلاس ها دسترسی داشته باشید

2 x دسترسی در هفته

+ دسترسی نامحدود ایروبیک

برنامه آموزش فردی
مکمل پروتئینی وی
اسکن ماهانه بدن
گارانتی پشتیبانی

مزایای استفاده از خدمات غیرحضوری باشگاه آتور

این روزها که به دلیل مشغله کاری و زندگی و گاهی بیماری و آسیب‌های جسمی، فعالیت افراد کم شده و همه برای حفظ سلامتی جسمی و روحی خود نیاز به تمرینات و فعالیت‌های جسمانی دارند، خدمات غیرحضوری باشگاه بهترین گزینه برای رسیدن به تناسب اندام و افزایش عملکرد بدنی در خانه است. در این راستا ورزش‌هایی مانند بدنسازی و فیتنس، ایروبیک، یوگا، آمادگی جسمانی، هنرهای رزمی و موارد مشابه دیگر، قابلیت آموزش و تمرین به صورت غیرحضوری و آنلاین را دارند. با توجه به استقبال ورزشکاران و علاقه‌مندان به تناسب اندام، مربیان بسیاری با تخصص در رشته‌های ورزشی مختلف، از روش‌های خلاقانه برای انتقال تجربیات و دانش خود به دیگران استفاده کردند.

بنابراین از مزایای استفاده از خدمات غیرحضوری باشگاه آتور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرفه‌جویی در وقت و زمان بدون نیاز به تردد اضافی در شهر
 • کاهش هزینه‌ها و عدم نیاز به تهیه وسایل ورزشی گران
 • امکان تهیه و تمرین با وسایل ورزشی سبک
 • استفاده از خدمات پشتیبانی مربیان قبل و بعد از جلسات تمرین
 • ارائه برنامه غذایی مناسب با شرایط بدنی شما
 • امکان شرکت در کلاس آنلاین تمرینات به صورت انفرادی
 • استفاده از خدمات ورزشی آفلاین با دریافت فیلم‌ها و محتواهای آموزشی گسترده
 • امکان دسترسی در هر زمان و هر مکان به کلاس
 • افزایش تمرکز هنگام انجام تمرینات ورزشی
 • امکان برنامه‌ریزی برای انجام سایر کارهای روزمره بدون تداخل با تمرینات
 • امکان ارتباط و تعامل با مربیان مجرب و حرفه‌ای
مزایای خدمات غیرحضوری ورزشی در باشگاه آتور
خدمات غیرحضوری باشگاه زیر نظر دکتر مرتضی نعمتی

آشنایی با خدمات غیرحضوری باشگاه آتور

آتور یک مجموعه تخصصی تناسب اندام است که خدمات غیرحضوری باشگاه زیر نظر دکتر مرتضی نعمتی با بیش از 15 سال سابقه و تجربه مربیگری حرفه‌ای، ارائه می‌شود. برنامه‌های تمرینی و خدمات متنوع این باشگاه به حفظ سلامتی و تناسب اندام عموم علاقه‌مندان کمک می‌کند و ورزشکاران رشته‌های مختلف ورزشی در تمام گرایش‌ها می‌توانند به این باشگاه مراجعه کنند.

از ویژگی‌های منحصر به فرد باشگاه آتور می‌توان به برخورداری از مربیان مجرب، کادر تخصصی و تحصیل‌کرده در حوزه ورزش، پایش منظم و کنترل ماهانه اعضای باشگاه، ارائه برنامه‌های به روز متناسب با وضعیت ورزشکاران اشاره کرد.

مربیان حرفه‌ای و متخصص در زمینه ورزش تناسب اندام می‌توانند با بررسی نحوه عملکرد بدن شما، برنامه تمرینی و رژیم غذایی مناسبی را ارائه دهند تا در مدت زمان مناسبی به شرایط استاندارد و مناسب مورد دلخواه خود برسید.

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم که اطلاعات مفیدی در خصوص خدمات غیرحضوری ورزشی در اختیار شما قرار دهیم، تا بدانید با فعالیت در کلاس‌های آنلاین بتوانید عملکرد جسم و روح خود را بهبود ببخشید و تقویت کنید. همانطور که گفته شد، افراد آسیب دیده و مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای و افراد فیتنس کار و کراس فیتنس می‌توانند به راحتی از این خدمات استفاده کنند. پس همواره سعی کنید با بهره بردن از این خدمات ورزشی، به تناسب اندام و سایر اهداف ورزشی خود برسید و سلامت بدن خود را تضمین کنید.

برای دریافت مشاوره خدمات غیرحضوری باشگاه آتور، فرم زیر را پر کنید.

0 0 آراء
امتیاز به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخوردهای اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظر دهید.x

به باشگاه آتور خوش آمدید

از طریق فرم زیر در کلاس‌ها ثبت نام کنید